Masaże

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej Melissa oferuje szeroką gamę masaży specjalistycznych wykonywanych przez profesjonalnych masażystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie ponieważ oferta tworzona była z myślą o Państwa potrzebach i (ewentualnych) problemach zdrowotnych.

Zabieg masażu pomaga w wielu chorobach odkręgosłupowych

Osobom z dolegliwościami bólowymi oraz prowadzącym siedzący tryb życia polecamy masaże lecznicze, które pomagają w leczeniu schorzeń i zaburzeń czynności układu ruchu (stawów, więzadeł, mięśni), a w szczególności kręgosłupa.

Każdy w dzisiejszym świecie jest zapracowany i każdy powinien znaleźć dla siebie odpowiednią formę relaksacji aby usprawnić działanie swojego organizmu i zachować harmonię w życiu. Wszystkim szczególnie polecamy masaże relaksacyjne przy akompaniamencie relaksujących dźwięków natury lub wyciszającej muzyki tybetańskiej.

Osobom, które chcą poprawić znacznie wygląd skóry oraz wzmocnić dobroczynne skutki wszelkich diet, jak i uprawiania sportu, polecamy silne masaże sportowe, wspomagające odchudzanie oraz masaże antycellulitowe, z użyciem specjalnej maści rozgrzewającej i usprawniającej spalanie tkanki tłuszczowej.

Nacisk, długość oraz intensywność masażu dobierana jest indywidualnie według uznania i potrzeb pacjenta, po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu.

Melissa - centrum rehabilitacji - all rights reserved ®
Page created by kostek