Masaż relaksacyjny

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie stres jest wszechobecny, każdy powinien odnaleźć dla siebie idealną formę odpoczynku. Jedną z propozycji może być masaż relaksacyjny, będący terapią kojącego dotyku. Masaż relaksacyjny wpływa korzystnie na ciało, jak również na umysł pozwalając mu uwolnić się od napięć i wyłączyć na chwilę myślenie o sprawach dnia codziennego. Kojące dźwięki muzyki wprawią Państwa w stan miłego odprężenia. Dobroczynny efekt masażu wspomaga zapach unoszących się w powietrzu olejków eterycznych. To wszystko w polaczeniu z rytmicznymi ruchami masażysty sprawi, iż zapomną Państwo o wszystkich problemach i oddadzą się pełnej relaksacji.

Masaż twarzy

Masaż relaksacyjny twarzy to wspaniałe uzupełnienie masażu relaksacyjnego pleców czy całego ciała. Jako technika uspokajająca wpływa korzystnie na stan skóry twarzy, bóle głowy, szyi, karku oraz odprężenie całego organizmu. Jest on idealną metodą łagodzenia stresu psychicznego, który stanowi podłoże wielu poważnych chorób, a jako jedna z szerokiej gamy terapii medycyny naturalnej, świetnie uzupełnia wszelkie formy leczenia oferowane przez nasze Centrum Medycyny Naturalnej.

Korzyści płynące z masażu relaksacyjnego:
 • zmniejsza lub całkowicie znosi napięcia mięśniowo-nerwowe i psychiczne
 • poprawia krążenie przywracając prawidłowy rytm bicia serca
 • niweluje stres, bóle głowy, pleców, zaburzenia koncentracji oraz łagodzi stany depresyjne
 • sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu
 • przepływ pozytywnej energii wpływa korzystnie na ogólne przemęczenie organizmu - masaż relaksacyjny doenergetyzowuje go, co wzmaga jego witalność!
 • Są to zabiegi całkowicie bezpieczne.
  Z masażu relaksacyjnego może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.
  Melissa - centrum rehabilitacji - all rights reserved ®
  Page created by kostek